NÁŠ PŘÍBĚH

Kornélia Gottmannová

Už od dětství se ve mně střídalo několik poloh - od rebelující idealistky až ke konformní pragmatičce. Vždy mě bavila literatura a divadlo a vystudovala jsem fyzikální chemii. Po škole jsem chtěla zachraňovat svět a přitom jsem strávila 10 let budováním kariéry v korporacích. Pak jsem se rozhodla najít své skutečné povolání, které by co nejvíce odpovídalo všem mým polohám. Už 10 let je mým povoláním pomáhat lidem v osobním rozvoji a při týmové spolupráci a společně s nimi hledat odpovědi na otázku, kým vlastně jsme a co tady děláme.

​​

Kornélie Gottmannová

nela.g@thefluence.cz

777 065 665

Vlastimil Jaroš

Táhlo mne to do laboratoří a strávil jsem pár let ve výzkumu a vývoji. Vedl jsem prodejní tým a definitivně pochopil, že klíčoví jsou lidé. Proto jsem udělal zásadní pracovní a životní obrat a začal pracovat jen s nimi. V uplynulých 20 letech jsem strávil více než 10 000 hodin prací se skupinami a v individuálních koučovacích setkáních.  Lety stále zvyšuji nadhled. Prošel jsem u nás i v zahraničí mnoha stovkami hodin rozvojových programů (Gestalt , koučování, konstelace, systemický přístup).

Stále více věřím v moc imaginace a svět umění chápu jako nejvyšší inspiraci. Tak, aby se mi do představ vešel celý svět i se svými tajemstvími a protiklady. Směřuji do hloubky, k pravdivosti. Nic nevynechávám.

Jsem členem EMCC (European Mantoring and Coaching Council) a ČASK (České asociace systemických konstelací).

​​

Vlastimil Jaroš

vlasta.j@thefluence.cz

602 293 341